Підбір зачіски онлайн

Log in


4 методи спланувати стать дитини

Спланувати з деякою імовірністю стать дитини можливо, якщо дотримуватись наступних методів.

Метод перший – овуляційний. 

Цей метод базується на тому, щоб правильно розрахувати період овуляції у жінки. Річ у тому, що сперма чоловіка складається з X-хромосом «жіночих» та Y-хромосом «чоловічих». Жіночі хромосоми живуть довше але рухаються повільніше. Тому, якщо ви хочете хлопчика, то статевий акт потрібно здійснити у день овуляції. Більш активні Y-хромосоми першими доберуться до яйцеклітини і запліднять її. Якщо зайнятися коханням за 1-2 дні до овуляції, то велика імовірність, що буде дівчинка, бо чоловічі хромосоми не живуть так довго і до яйцеклітини доберуться повільніші але більш живучі X-хромосоми. Даний метод має ефективність 9-15%.

Метод другий – утримування.

Якщо чоловік утримується більше 2 місяців, то в його організмі виробляються антитіла до Y-хромосом тобто чоловічих. Отже після довгого утримання з ймовірністю 65% буде дівчинка.

Метод третій – штучне запліднення.

Цей метод має найбільшу імовірність, яка наближається до 100%. Його суть полягає у тому, що медики із сім’я чоловіка під мікроскопом вибирають хромосоми потрібної статі і вводять їх у матку жінки. Щоправда ця процедура коштує дорого.

Метод четвертий – «французька» дієта.

Досліджуючи особливості харчування у сім’ях де переважно народжуються діти однієї статі, французькі вчені виявили залежність між їдою, якій віддають перевагу батьки і статтю майбутньої дитини. Якщо у раціоні батьків переважав калій і натрій, то народжувалися хлопчики, а якщо кальцій і магній – то дівчата. Якщо сім'я хоче хлопчика, вживайте: картоплю, гриби, м'ясо, черешню, банани, абрикоси, апельсини, персики, фініки, і треба відмовитися від молочних продуктів, зеленого салату, сирої капусти, горіхів, стручкової квасолі. Варто більше солити їжу. Якщо родина хоче дівчинку, то майбутнім батькам необхідно дотримуватись наступної дієти: треба їсти баклажани, буряк, моркву, огірки, горошок, перець стручковий, цибулю, горіхи, молочні продукти й виключати з раціону сливи, банани, апельсини, смородину, дині, відмовитися від картоплі й екзотичних фруктів. На такій дієті потрібно пробути два місяці, після чого зачинати дитину. Результативність такого способу - біля 60%

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px