Підбір зачіски онлайн

Log in


Стережись друга, який любить твого ворога

Інколи ми навіть не здогадуємося, як багато в нас може бути ворогів. Бо ми їх не бачимо. Це так звані невидимі вороги. І як же іноді прикро дізнатися, що твій, здавалося б, затятий друг має гарні стосунки із людиною, яку ти вважаєш своїм ворогом! Як же бути в такій ситуації?


Втім, не варто думати, що всі твої друзі такі вірні й готові прийти на допомогу у будь-яку скрутну хвилину. Річ у тім, що існує така приказка, що найкращі вороги - це ... друзі! А надто - друзі, які люблять твого ворога. Бо твій друг знає про тебе все й може вколоти у найвразливіше місце тоді, коли ти цього взагалі не чекаєш.

А буває й так, що саме вороги можуть підказати тобі правильне вирішення тієї чи іншой проблеми. На жаль, зараз дуже складно знайти справді вірного друга. Адже справжні друзі пізнаються в біді. Якщо твій друг, як ти до цього вважав, не виручить тебе у складній життєвій ситуації, то який після цього він тобі друг?

Також інколи говорять, що друг мого друга - мій друг. А отже, друг мого ворога - мій ворог. Як бачимо, все дуже просто.

Але якщо Ви дізналися, що Ваш друг має приязні стосунки з тією людиною, яку Ви вважаєте своїм ворогом, не поспішайте остаточно розривати з ним стосунки. Просто тримайтесь від нього на певній відстані й обирайте для спілкування з ним нейтральні теми. Звичайно, в наш час бути з усіма у гарних стосунках практично нереально. Але й сваритися з усіма теж не можна.

Всюди слід шукати золоту середину. І все буде добре!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px