Підбір зачіски онлайн

Log in


Як привернути увагу хлопця

Сучасні дівчата відрізняються від представниць попередніх поколінь більшою розкутістю, амбіціозністю і наполегливістю. Та які б цінності не виховувало в них сучасне суспільство, жодна з них не зможе відмовитись від почуттів та бажання кохати і бути коханою. Сьогодні жінки мають значно більше прав і можливостей для побудови особистого щастя, ніж раніше, проте їм подекуди не вистачає сміливості та знань для цього. Наприклад, деякі дівчата зовсім не знають, як привернути увагу хлопця, який їм подобається, і при цьому не виглядати смішною або нав’язливою. Якщо і вам у цьому потрібна допомога, то ця стаття саме для вас.

 

Які дівчата подобаються хлопцям

Безумовно, не існує одного незмінного образу дівчини, який подобається всім без винятку представникам чоловічої статі. Еталони жіночої краси змінюються від покоління до покоління, у кожного хлопця є свої вподобання. Проте є деякі речі і особливості поведінки дівчат, які жоден хлопець не зможе оминути увагою:

 • зовнішній вигляд – це перше, що може привернути увагу молодого чоловіка. І мова йде зовсім не про «видатні» форми, модельну зовнішність чи дизайнерський одяг. Дівчина в першу чергу повинна буди охайною та доглянутою;
 • позитив – завжди гарний настрій, прихильність до оточуючих і відкритість до спілкування ніколи не змусять вас замислюватись над тим, як привернути увагу хлопця, тому що всі прагнуть спілкуватись з позитивними та доброзичливими людьми;
 • активність та наполегливість – такі дівчата приваблюють своєю активною життєвою позицією, самостійністю, бажання діяти та досягати поставлених перед собою цілей;
 • ніжність та делікатність – навіть не зважаючи на свою силу та можливості у сучасному світі, дівчина повинна залишатись жіночною та лагідною. Це пробуджує у чоловіках бажання оберігати та захищати тендітне створіння, тим самим привертаючи увагу до самої молодої особи.

Це елементарні речі, яких повинна дотримуватись дівчина не тільки заради уваги того чи іншого хлопця, але й заради себе самої. Ніколи не знаєш, коли зустрінеш свою другу половинку.

 

Як свідомо привернути увагу хлопця

Припустимо, ви знаєте, що хлопець, який вам подобається, побачив вас і зміг оцінити ваші старання відносно самовдосконалення, або ви з ним вже давно знайомі. Але як привернути увагу хлопця так, щоб він зрозумів вашу симпатію і бажання зблизитись? Існують маленькі жіночі хитрощі, які допоможуть досягти цієї мети. Їх можна умовно розділити на дві групи в залежності від того, якого хлопця ви вирішили привабити: знайомого чи незнайомця.

Зваблення незнайомця:

 • Погляд. Люди часто відчувають, коли на них хтось пильно дивиться. Коли ваші погляди зустрінуться, потрібно ніжно посміхнутись і соромливо відвести погляд. Ніяких підморгувань, повітряних поцілунків – тільки природня ненав’язливість та ніжність.
 • Спокусливі акценти. Кожна дівчина знає свої переваги, тому сама може вказати хлопцеві на що звернути особливу увагу. Зробити це можна за допомогою простих жестів та дотиків, наприклад, рухом голови або рукою відкинути назад довге доглянуте волосся, кокетливо накручувати кучері на палець, поправити ремінець босоніжок на витончених ніжках, елегантно без зайвого виклику підмалювати губи і т.п. Витончені рухи дівчини завжди привертають увагу.
 • Потрібна допомога. Якщо у дівчини достатньо сміливості, щоб першою звернутись до незнайомця, то приводом може стати прохання у наданні якоїсь допомоги: знайти потрібну вулицю, розказати про пам’ятник, допомогти з машиною. Навряд чи справжній чоловік вам відмовить, а ви буде мати можливість зав’язати розмову, не виглядаючи при цьому надто нав’язливо.
 • Віртуальна зацікавленість. Якщо дівчині сподобався хлопець із соцмережі, то можна першою продемонструвати свою зацікавленість ним, наприклад, «лайкнути» його фото чи запис на стіні, відправити запит подружитись або просто повідомлення зі смайликом. Чоловіки також люблять увагу до своєї персони.

 

Знаки симпатії знайомому хлопцю:

У випадку, коли ви вже знайомі або давно спілкуєтесь з об’єктом вашої симпатії, також можна використовувати і вищезазначені способи, щоб підкреслити своє відношення. Але, крім того, існують й інші методи, як привернути увагу хлопця серед знайомих. Вони більш змістовні і дієві.

 • Спільні теми та інтереси. Хлопцеві завжди буде більш цікаво з тією дівчиною, яка розділяє його інтереси та вподобання. Чудово, якщо вони сходяться самі собою, та у деяких випадках не зайвим буде дізнатись більше про обранця. Наприклад, чим він займається, яке у нього хоббі, які фільми дивиться, де і на кого навчається. Отримати інформацію можна від спільних друзів чи у соцмережі. Важливо бути в курсі важливих тем, та дійсно мати до них хоч невеличкий інтерес.
 • Обізнаність. Розумна і цікава дівчина неодмінно опиниться у центрі уваги хлопця. Зрозуміло, що це мають бути не знання у сфері макіяжу, манікюру чи ще чогось такого. Здивуйте його чимось важливим для нього самого.
 • Несподівана пропозиція. Варіант «пан або пропав». Якщо у вас є номер телефону хлопця, можна відправити йому повідомлення з пропозицією зустрітись, посидіти у кафе чи сходити в кіно. Далі чекаєте відповіді. Як варіант – він погодиться і у вас буде можливість зав’язати стосунки. У разі відмови завжди можна сказати, що ви насправді помилились номером, і повідомлення було адресоване йому, а подрузі. Так можна уникнути незручної ситуації.

Почуття і стосунки – речі дуже непередбачувані. Іноді буває достатньо лиш невеликого натяку або просто терпіння. Головне, чого потрібно дотримуватись у намаганнях привернути до себе увагу хлопця, який сподобався – бути собою. Можливо, відмова від якихось своїх інтересів чи зміна зовнішнього вигляду і буде більш ефективною, але це вже буде не та дівчина, якою ви є насправді, і саме «вона» буде об’єктом інтересу хлопця.

Також, до вашої уваги відео у якому розповідають яких жінок люблять мужчини:

Media

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px