Підбір зачіски онлайн

Log in


Як правильно поводитися з чоловіком

Бажаете відчувати впевненість, що зробили все, щоб шлюб був міцним, задумайтеся, чи все ви знаєте про те, як вести себе з чоловіком. Незважаючи на те, що кожна людина індивідуальна, є правила, які дозволяють знайти спільну мову з будь-якою людиною, тим більше з коханим. Знаючи їх, ви зумієте зменшити ризик виникнення непотрібних суперечок і сварок на порожньому місці і навчитеся чути того, кого назвали своїм чоловіком.

 

Як правильно поводитися з чоловіком


Перш, ніж щось змінювати в своїй поведінці, щоб догодити близьким, подумайте, а чи дійсно це потрібно і чи не втратите ви себе, ставши тією, яка, як вам здається, буде подобатися їм більше. Перед будь-якими змінами та роботою над собою, дуже важливо розуміти, що коли близькі дозволяють собі постійно критикувати, ображати, завжди висловлювати невдоволення, через що згодом виникає невпевненість в своїх діях, тому що невідомо, що ж наступного разу стане приводом для критики, - це не привід задуматися про те, що ви неправильна. Якраз навпаки, це привід задуматися про те, а чи не забагато вони собі дозволяють, і чому ви терпите тиранів, які через невпевненість в собі намагаються підвищити власну самооцінку за рахунок приниження інших.

Не існує ніяких виправдань для образ, криків, постійного порівняння з іншими, яке завжди виставляє вас в поганому світлі і вже тим більше рукоприкладства. Все це ознаки справжнього тирана і деспота, який таким чином намагається переконати дружину, що вона нікому не потрібна, тому що боїться, що вона піде. Таким чоловікам ніколи не догодиш, як би вона себе не вела, щоб не робила, ні говорила, і як би не намагалася змінитися в кращу сторону.

Намагатися зрозуміти, як вести себе з чоловіком, необхідно тим, хто дійсно щасливий у шлюбі, і хто хоче зберегти сім'ю, не дивлячись ні на які складнощі, що відбуваються в житті.

Уникнути напруги в стосунках легко, якщо не зловживати критикою, щоб людина не робила. Не треба вести себе так, як ніби ви ніколи не помиляєтеся і не створюєте проблем. З'ясовуючи стосунки, висловлюючи невдоволення і претензії, говоріть про себе, про те, що не подобається і неприємно вам, а не звинувачуйте чоловіка в усіх гріхах. Чи не оцінюйте його, не кажіть, в чому він поганий. Коли люди зі здоровою психікою кажуть, що їм не подобається, вони не ображають інших і не намагаються негативно охарактеризувати їх.

Не варто забувати, що чоловіки дуже часто скаржаться на те, що їх постійно критикують, то він розкидає шкарпетки, то довго сидить з друзями, то забув купити хліб, то затримується у гаражі. Тому навряд чи миру в сім'ї сприяє перетворення дружини в ту, яка постійно стежить за ним, повчає і карає. Спілкування між чоловіком і дружиною має бути наповнене не лише обговоренням серйозних проблем, а веселощами, жартами, фліртом і радістю в більшій мірі.

Люди тягнуться тільки до тих, з ким їм добре і приємно. І чим частіше подружжя відчувають задоволення один від одного, тим міцніше їх шлюб, хто б не намагався зруйнувати його, і які б події не відбувалися.

Як би не було прикро, важко - не опускайтеся до крику, не грубіть, не ображайте, не шукайте винних, звикайте говорити навіть про самі неприємні речі спокійно без переходу на особистості. Завжди краще сказати, що не подобається його поведінка або слова, ніж говорити, який він поганий чоловік. Він буде вдячний, коли його помилки не стануть приводом для образ і принижень.

Всі хочуть, щоб їх любили, поважали і підтримували. І коли вони це отримують, для них немає нічого приємнішого. У ваших силах дати це коханому чоловікові і неважливо як за допомогою слів, вчинків, відносини або радісної усмішки, коли він повертається після роботи.

Тим більше не можна зриватися на дітей. Пояснити, що вам не сподобалося, можна і без крику. Коли люди кричать, інформація майже не засвоюється, навпаки люди закриваються, і у них часто виникає бажання зробити на зло. Та й коли ви кричите, навряд чи це надає вам шарм.

Якщо відчуваєте, що накипіло, надмірно напружені, страждаєте від тривожності, займіться душевним станом і рішенням проблем, які породили цей стан, а не шукайте винних і не підвищуйте голос на близьких.

Намагайтеся надавати чоловікові підтримку, якщо вважаєте, що це йому потрібно. І тоді ви уникнете безлічі неприємних ситуацій.

Як правильно поводитися з коханим чоловіком

До речей, які ніколи не можна робити, відноситься його прилюдне приниження. Що б він не вчинив, які б у вас не були виправдання: погане самопочуття, гормони, вагітність, тяжкий день на роботі, проблеми і т.д. Навіть його погана поведінка не варта того, щоб з'ясовувати з ним стосунки при сторонніх. Скажіть наодинці, що не влаштовує, які є претензії через те, що він зробив боляче або неприємно, але не ставте під сумнів його чоловічу гордість.

Не звинувачуйте його за те, як поводяться його батьки. Не критикуйте його сім'ю, не принижуйте, не ображайте, не звинувачуйте і не змушуйте вибирати між ними і собою. Якщо неприємно з ними спілкуватися, зведіть зустрічі до мінімуму. Навряд чи йому захочеться, щоб ви влаштували сцену або переживали зайвий раз. Будьте коректними, коли він говорить про сім'ю. І не треба засмучуватися або нервувати, що він продовжує спілкуватися з ними, а ви з ними так і не зуміли знайти спільну мову.

Не будуйте спільне життя на брехні. Обманювати не так легко, як може здатися на перший погляд. Почуття провини не відчувають тільки патологічні брехуни. Для всіх інших це стає справжньою проблемою, так як від постійного відчуття провини позбутися занадто складно. Тому так важливо обговорювати всі виникаючі ситуації і непорозуміння, а не терпіти, мовчати і сподіватися, що все пройде само.

Не зраджуйте. Немає нічого більш руйнівного, ніж зрада. Мало, хто здатний пробачити зраду, тим більше чоловік. Якщо у жінки виникають думки про іншого і бажання завести з ним стосунки, значить в сім'ї щось точно не в порядку. На відміну від чоловіків, які здатні зрадити через бажання різноманітності та інших проблем з психікою, як наприклад чоловіки-бабії, жінки роблять це, коли виникає емоційна прив'язаність. Це може статися через неуважність чоловіка, його байдужість, грубість. І найкращим стане обговорення проблем, а не спроба заповнити брак любові і близькості з допомогою іншого, сподіваючись не втратити сім'ю. Потім нічого не вийде виправити.

Не шантажуйте чоловіка сексом. Поясніть, що вас не влаштовує, щоб не шукати привід уникнути інтиму. Нормальний чоловік краще дізнається, як зробити приємність коханій жінці, ніж буде ламати голову, чому у неї весь час болить голова і сумніватися в собі, як в чоловікові.

Говоріть, коли щось хвилює або турбує. Не кажіть, що все в порядку, потім ображаючись, що чоловік такий неуважний і не помітив, з яким сумним виглядом ви відповіли йому.

Не забороняйте спілкуватися з друзями, навіть вважаючи, що вони йому не підходять. Це важлива частина його життя. І відмовитися від неї, отже відмовитися від частини самого себе. Не можна безкарно тиснути на людину і позбавляти його того, що йому дорого. Ніякі аргументи не здатні залікувати нанесені таким чином рани. Те ж саме відноситься і до його спроб позбавити вас звичного кола спілкування. Любов не вимагає жертв, пам'ятайте про це, і скажіть про це йому, якщо він цього не знав.

Не порівнюйте його з колишніми або іншими чоловіками. Це найпринизливіше, що він може почути.

Не обговорюйте його з мамою або подругами, особливо після сварок. З'ясовуйте відносини з ним, поки не з'ясуєте. Ви завтра помиритеся, а для них він так і залишиться тією жахливою людиною, про яку ви говорили колись. І це явно не сприяє добрим стосункам між зятем і тещею, що зробить свій вплив і на відносини всередині вашої родини.

Як себе вести, в тому числі і з чоловіком, залежить тільки від вас. Прислухайтеся до себе, робіть те, що вважаєте правильним. Не йдіть на угоду з совістю. Ви маєте право приймати рішення і дотримуватися їх. Вас влаштовує стан дружини, яка в усьому погоджується з чоловіком, і робить все, щоб йому було добре, значить продовжуйте так себе вести і далі, головне, щоб в душі у вас не виникало дискомфорт. А вважаєте, що маєте право поступати так, як хочеться, без постійних спроб догодити і поступитися, дотримуйтеся цієї позиції. Тому що ваша задача бути щасливою і любити себе, тоді ви зможете подарувати любов і тим, хто вам дорогий.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Детальніше в цій категорії: « Що подарувати хлопцеві
Banner 468 x 60 px