Підбір зачіски онлайн

Log in


Ранні ознаки погіршення зору

Зір з віком поступово погіршується, і часто важко визначити, чи не пора зробити візит до свого лікаря - офтальмолога. Необхідно знати, за якими ознаками можна запідозрити ряд серйозних захворювання органів зору. Також деякі проблеми зору пов'язані з деякими захворюваннями очей і усього організму. Перерахуємо деякі ознаки втрати зору.


1. Вам здається, що гострота зору змінюється впродовж дня

Наприклад, з ранку зір чіткий, а до вечора предмети починають розпливатися. Такий стан може бути сигналом, що у вас розвивається діабетична міопія - наслідок цукрового діабету другого типу. При цій хворобі ушкоджуються дрібні кровоносні капіляри ока і надалі може статися серйозне погіршення зору.

2. Вам здається, що ви стаєте невмілим

Це відчуття характерне при втраті периферичного зору. Людина при цьому може зіткнутися з перехожим або налетіти на який-небудь предмет. Порушення бічного зору - перша ознака такого грізного захворювання, як глаукома.

3. Періодично виникає сліпа пляма

Поява в полі вашого зору час від часу порожнього або темного сектора, іноді на секунди, часто служить ознакою молекулярної дегенерації, що почалася. Додаткова ознака цього стану - періодично здається, що прямі лінії мають хвилястість.

4. Незвичайна форма повік

Асиметричні або такі, що висять повіки бувають першим симптомом раку шкіри. Тонка тканина повік часто першою вражається базальноклетинним чи плоскоклітинним раком. Ці типи раку лікуються, але у результаті частенько серйозно страждає зір - аж до сліпоти.

5. Світ в коричневих відтінках

Якщо вам здається, що навколишні предмети придбали переважно коричневі тони - ймовірно, почалася катаракта. При цьому захворюванні каламутніє кришталик ока. Розвивається катаракта поступово і може привести до сліпоти.

6. Невеликі спалахи в полі зору

Помітивши багато дрібних спалахів, ви маєте право припустити відшарування сітківки, що почалося. Така ситуація іноді виникає під час важкої фізичної праці і часто вимагає оперативного втручання.

Відчувши у себе хоч би одну з вищеперелічених ознак, не відкладайте візит до окуліста!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px