Підбір зачіски онлайн

Log in


Оздоровить оливкова олія

Вчені встановили, як можливо понизити ризик серцевого нападу на протязі шести тижнів. Секрет простий: треба вживати оливкову олію (наприклад вмочувати скибки хліба в оливкову олію).

Оливкова олія Оливкова олія

Аналізи сечі та інші тести показали, що регулярне вживання олії покращує роботу хімічних сигналів, зв'язаних із зниженим ризиком ішемічної хвороби серця. Біля 4 ч. л. олії (20 мл) на день - достатньо дорослої людині. Можна вживати олію, як заправку до салатів, або в неї можна просто вмочувати хліб. На групах людей вчені перевірили дію. Добровольці, які зазвичай не включали оливкову олію до свого раціону. Людей розділили на 2 групи і змусили щодня приймати 20 мілілітрів олії з фенольними сполуками. Експеримент відбувався на протязі 6 тижнів. Вважається, саме фенольні сполуки роблять оливкову олію настільки корисною. Потім вчені провели ряд аналізів. Науковці шукали певного виду пептиди, що утворилися в результаті розпаду білків. Ці пептиди вже показували свій зв'язок з хворобами серця. Це були біомаркери, які виявляли наявність недуги ще до появи симптомів.

Ці біомаркери показали, що вживання олії з оливок знижує ризик ішемічної хвороби серця. Так, вживання оливкової олії з низькою концентрацією фенольних сполук давав зниження показників з -0,5 до -0,8. А в другій групі вони знизилися з -0,6 до -0,8. При цьому інші параметри, наприклад, рівень холестерину, не змінювалися.

Крім фенольних сполук, хороший вплив мають і жирні кислоти омега-6. Вони покращують стан організму при різних запаленнях та хронічних хворобах, артриті і серцевих недугах. Також омега-6 знижує тиск і покращує співвідношення корисних і шкідливих жирів у тілі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px