Підбір зачіски онлайн

Log in


Натуральні соки - еліксир здоров'я

Чи не простіше з'їсти свіжий овоч або фрукт? Який сенс витягання соку з нього? Й навіщо викидати таку корисну клітковину?


Виявляється, усе досить просто - тверді продукти засвоюються організмом людини декілька годин, а для засвоєння соку потрібна усього пара хвилин, при цьому витрати енергії на його переробку мінімальні. Організм людини з соками отримує усі необхідні йому корисні речовини.

Сирі овочі й фрукти обов'язково повинні доповнювати споживання соків - їх клітковина, що не має харчової цінності, служить для очищення кишковика та нормалізації його роботи. Крім того, клітковина незамінна, як їжа для мікрофлори кишковика. Корисні мікроорганізми засвоюють клітковину, а натомість виробляють потрібні нам вітаміни й амінокислоти. Іноді натуральнi соки з фруктів та овочів викликають біль. Не треба при цьому засмучуватися, навпаки, треба радіти - почався процес очищення! Цей дискомфорт тимчасовий, скоро наступить полегшення!

Пийте натуральні соки! Готувати їх краще самостійно зі свіжих стиглих фруктів, овочів та зелені в будь-яких пропорціях. Це смачно та корисно!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px