Log in


Які напої корисні дітям

Малим дітям можна пити тільки звичайну питну воду. Це може бути i вода з водопроводу, пропущена через якісний побутовий фільтр, і спеціальна вода для дітей, куплена в магазині.


З півтори років малюкам починають пропонувати дитячий чай і напої домашнього приготування без цукру. Звичайний чай дітям давати не треба - він збуджує дитину і перешкоджає засвоєнню солей заліза, необхідних дитячому організму. При простудах та для профілактики дуже корисні напої з шипшини, що містять багато бета-каротину та вітаміну C. Воду й несолодкі напої давати дітям можна в будь-якій кількості.

Солодкі напої дітям протипоказані. Діти люблять солодощі і можуть випити подібного напою надто багато, а надлишок води в організмі не пiде дитині на користь. Крім того, надлишок цукру в дитячому харчуванні - головна причина розвитку карієсу!

Корисні свіжі овочеві соки, їх дитині можна давати з горіхами. Самостійно приготовані соки треба в рівних кількостях розводити водою. Споживання соків теж слід обмежувати, їх надлишок може привести до надлишку вітамінів в дитячому організмі, що так само шкідливо, як і їх недолік. Дитині трьох-чотирьох років на добу можна випивати до 200 мл соку, розведеного водою.

Дітям не слід пропонувати воду перед їдою – може впасти апетит.

Контролюйте питний раціон малюка, тоді ваша дитина ростиме щасливою та здоровою!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: