Log in


Дизайн спальні

Спальня – це кімната, яка формує наше самопочуття і настрій. У ній ми прокидаємося і зустрічаємо новий день, в ній проводимо час ввечері перед сном. Тому обстановка спальні має велике значення, а її дизайн і оформлення потребують особливої уваги. Отже, який вибрати дизайн спальні.

Перш за все, спальня повинна бути комфортною і затишною. Обстановка спальні повинна сприяти відпочинку, відновленню сил. При дизайні спальні насамперед враховуйте свої уподобання, а якщо ви займаєтеся оформленням спальні для іншої людини, обов'язково візьміть до уваги її інтереси та погляди.

Спальні призначені для сну, читання, роздумів, романтики, перезавантаження і «зміни батарейок», для відпочинку від денних турбот. Спальня – ваш особистий оазис. Подбайте про те, щоб кожен предмет в спальній кімнаті викликав у вас позитивні емоції. Затишна і чуттєва атмосфера спальні забезпечить вам повноцінний відпочинок і відновлення сил. Звільніть спальню від предметів, які викликають у вас негативні спогади і асоціації, і ви виявите, що кімната оновилася. Відчуття, які ви відчуваєте протягом дня на роботі, безпосередньо пов'язані з тим, наскільки комфортно і безпечно ви відчуваєте себе вдома, особливо в спальні. В її просторі важливу роль відіграють тканини: фланель, шовк, бавовна, атлас, оксамит. Постільна білизна, подушки, штори, килими – деталі, за допомогою яких підкреслюється індивідуальність спальні. Їх правильне використання зробить дизайн спальні неповторним.

Я надіюсь, що серед багатьох варіантів ви обрали свій дизайн спальні. А чи врахували ви те, що спальня використовується не тільки для сну... Але це вже тема іншої статті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Детальніше в цій категорії: Чудовий будинок в Данії на Різдво »