Log in


Як визначити розмір грудей

Всі жінки, хочуть виглядати гарно і привабливо, незважаючи на вік чи інші обставини. Трапляється, що жінка не знаючи своїх розмірів, купує одяг, що зовсім не підкреслює її красу, а навпаки демонструє якісь недоліки. Щоб подібного не траплялось, варто наперед визначити і виміряти всі показники, що знадобляться при купівлі нової деталі гардеробу. Якщо з одягом все зрозуміло, то при виборі бюстгальтера, часто дівчата й жінки губляться й усвідомлюють, що не знають точного розміру. А це справді важливо не лише «для краси», а й для збереження здоров’я. Правильно підібраний за розміром бюстгальтер, надає гарну форму і добре підтримує груди. Отож, у цій статті ви дізнаєтесь, як визначити розмір грудей?

Як визначити розмір грудей Як визначити розмір грудей

 З вирішенням цього завдання ви можете впоратись і самі, але якщо хтось може вам допомогти, то буде ще краще. Насправді ж це не складно, а питання - «як виміряти розмір грудей?» не повинно вас збивати з пантелику. Для того щоб дізнатись розмір грудей, потрібно зробити два виміри і пригадати елементарні знання з математики.

Отож, візьміть стрічку для вимірювання і щільно обгорнувши іі під грудьми, зафіксуйте вільний край пальцем на місці їх змикання. Отриманий результат заокруглюємо, покладаючись на такі данні:

  • Якщо ваш результат між 67см і 72 см, то об’єм становить 70,
  • Якщо між 73см і 77 см, то 75
  • Якщо між 78см і 82 см, то відповідно 80
  • Якщо між 83см і 87 см , то 85
  • Якщо ваші показники між 88 і 92 см, то 90
  • Якщо між 93 і 97 см то 95
  • І якщо вони знаходятьс між 98 і 102 см, то ваш об’єм 100

Отриманий результат, це обхват грудної клітки, а оскільки розмір включає ще й розмір чашки, то необхідно зняти показники об’єму грудей. Стрічку обгорніть навколо грудей, прокладаючи її через найвищі виступаючі точки – соски.

Для того щоб результат, був максимально точним, необхідно проводити вимірювання в зручному бюстгальтері, він не повинен ні здавлювати, ні надавати більшого об’єму. Також краще, якщо спина буде прямою,а руки вільно опущені до низу (якщо знімаєте мірки самостійно, цього зробити не зможете, але уважно слідкуйте, щоб стрічка лягла паралельно підлозі).

Наступний крок такий: від отриманого результату потрібно відняти обхват грудної клітки (результат, що отримали при першому вимірюванні). Якщо він складає приблизно від 10 до 11 см, то маєте нульовий розмір, або ж він частіше позначається, як АА. Далі за наведеною схемою:

Таблиця 1. Розмір грудей

12-13 см А (перший)
14-15 см В (другий)
16-17 см C (третій)
18-19 см D (четвертий)
20-21 см DD (п’ятий)
23-25 см Е (шостий)
26-28 см F (шостий +)

 

 

 

 

 

 

Після того, як були зроблені заміри об’ємів і ви дізнались розмір чашки, ви точно знатимете розмір грудей, він складає два показники об’єм грудної клітки і розмір чашки. Наприклад 75 С, або інший. Озброївшись такими точними даними ви вже не будете покладатись на вміння продавців жіночої білизни, визначати ваш розмір грудей «на око», а зможете безпомилково підбирати білизну точно по розміру.

Для чоловіків, які хочуть подарувати своїм коханим білизну, але не знаючи їх розміру не можуть цього зробити, бо не знають, як дізнатися розмір грудей, є маленька підказка. Подивіться його на бірочці, що прикріплена до бюстгальтера, а як він виглядає ви вже знаєте, і не задавайтесь більше питанням: "Як визначити розмір грудей?" своєї коханої.

А як визначити розмір бюстгальтера, ви можете побачити на відео нижче:

Media

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: